Hodowla Sznaucerów

Z Domu Belina FCI

Witamy Państwa bardzo serdecznie w hodowli sznaucera miniaturowego z Domu Belina FCI

Nasza przygoda z tą rasą zaczęła się w 2003 roku. Gdy za tęczowy most odszedł nasz ukochany 14 letni pudelek Filutek, bardzo brakowało nam tupotu małych psich łapek i zaczęły się poszukiwania. Syn miał już wtedy 3 letniego mastiffa angielskiego Aramisa i zaraził nas pasją jeżdżenia na wystawy. I tak w grudniu 2003 roku natrafiliśmy na hodowlę Grasant a tam coś dla nas niebywałego – miot białych sznaucerków. Dwa miesiące później w naszym domu zawitał malutki El Greco Grasant – Agacik, a 9 miesiecy później, z Pragi przyjechała Apocalypsa of Bianco Olga’s – Apisia.

W późniejszych latach pojawiły się kolejne białaski, w 2006 Adonis, w 2011 Delilah – Lila, w 2012 Escudo Hands to Heaven – Amorek i w 2015 nasza najmłodsza, Fergie Dyas Poland – Lejdi.

W 2005 roku nasza hodowla została zarejestrowana w międzynarodowym rejestrze FCI pod nazwą Z Domu Belina, nr przydomka 3236/B. Jesteśmy zrzeszeni w najstarszej organizacji kynologicznej w Polsce, czyli ZKwP i jedynej uznawanej przez FCI z siedzibą w Belgii. Nie oferujemy szczeniąt bez rodowodu, nie sprzedajemy psów handlarzom, ani hodowcom zrzeszonym w innych organizacjach kynologicznych !!!

Jesteśmy hodowlą domową, nasze psy są członkami naszej rodziny, jeżdżą z nami na wakacje, spędzają z nami cały czas. Szczenięta wychowują się w miłej domowej atmosferze, staramy się, aby znajdowały jak najlepsze domy. Maluchy z naszej hodowli mieszkają nie tylko w Polsce ale i wielu krajach Europy, m.in. w Norwegii, Niemczech, Belgii, Włoszech czy Austrii. Jest nam bardzo miło, gdy dostajemy zdjęcia maluchów, lub gdy nas odwiedzają.

Uwaga

Planowany miot to wiosna 2020. Zapraszamy 501 103 817 🙂

Zapraszamy do naszego salonu piękności dla psa i kota

Oferujemy profesjonalne strzyżenie, trymowanie, czyszczenie zębów, kąpiele pielęgnacyjne i stylizację.
SALON
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/belina/public_html/belina_szczecin_new/wp-includes/functions.php on line 5279